Hakkımızda Hakkımızda > Şirketimiz
Sichuan Vakum Equipment Co, Ltd, bundan böyle adı: Sichuan Y & J Industries Co., Ltd.'in iştiraki olan (şu andan itibaren Y & J Industries olarak adlandırılan, Listed Group Company olan, Chengdu, Çin'de kayıtlı olan) SIS Vacuum, Sichuan Sistem'den Vakum Equipment Co, Ltd, Sichuan Hengrui Makine Mfg Co, Ltd, Sichuan K-Con Vana Mfg Co, Ltd, Sichuan Y & J Hassas Makine Ltd, Zigong Tongda Makine Mfg Co, Ltd, Zigong Jiate CNC Makine Mfg Co Ltd ve bir denizaşırı alt şirketi Avustralya Vana ve Mühendislik Pty Ltd ve vana için Kapsamlı Amerika ofisi, vakum metallizer için CNG, Hindistan ofisi için İspanya ofisi), Ar-Ge, üretim vakum kaplama ve metalizing makine adanmış SIS Vakum adında üç yıl boyunca mühendisimiz bir zamanlar, metalizatör tasarımı için iki yıl süreyle Avrupa mühendisleriyle işbirliği yaptı; şimdi şirketimiz, Çin'deki vakum metalürjisi ve boyama tedarikçisi olarak, benzersiz teknolojimize ve güvenilir kalitemize ve en iyi sonuçlara göre Bu nedenle, yerli metalizatör pazarında% 40'a varan oranlarla pazarın işgal ettiği pazar, bu arada ABD, Tayvan, Hong Kong, Hindistan, Endonezya, Sri Lanka, Tayland vb. birçok ülkeye ve bölgeye ihraç edildi.

Ürünlerimiz

Kutu Tipi Vakum Kaplama Makinesi, Döner Tip Vakum Kaplama Makinesi, Magnetron Püskürtmeli Vakum Kaplayıcı, Araç Farı Kaplama Ekipmanı, Sıralı Magnetron Püskürtmeli Kaplama Ürün Serisi, Vakum Baskı Paketleyici Makine, İndüksiyon Isıtmalı Döner Kaplama Makinesi. Bu ürünlerin detayları aşağıdaki gibidir:
1. Buharlı Vakum Kaplama Makinesi, Kutu Tipi Vakum Kaplama Makinesi, Döner Tip Vakum Metalize Kaplama Makinesi
2. Döner Tip Vakum Metalize Kaplama Makinesi, Döner Tip Alüminyum Kaplama Makinesi, Döner Tip Kapasitör Filmli Kaplama Makinesi ve İndüksiyon Isıtmalı Döner Kaplama Makinesi
3. Döner Tip Alüminyum Kaplama Makinesi, kare ve yuvarlak döner başlık seçenekleriyle
4. Kristal Vakum Kaplama Ekipmanı: YFA-400A Vakum Baskı Paketleyici ve ZZ800-1/D Vakum Kaplama Makinesi
5. Vakumlu Isıyla Paketleme Makinesi, Sıralı Magnetron Püskürtmeli Kaplama Ürün Serisi, ZBS Ultra Güçlü Vakum Sürgülü Valf, ekipmanlar için aksesuarlar ve malzemeler. Araç Farı Kaplama Makinesi.
6. CPP Film Vakum Kaplama Makinesi, Plastik Film Kaplama Makinesi, Araç Farı Kaplama Makinesi, Motosiklet Kaskı Kaplama Makinesi.
7. Optik Lens Vakum Kaplama Makinesi, yansıtma yapmayan ve parmak izi tutmayan kaplayıcı.


Uygulama

Bu ürünler birçok alanda kullanılabilir ve birçok alanda uygulama yapılabilir. Örneğin; gıda paketleme, optik, elektronik, saatler, plastik, kimya endüstrisi, araba, gıda, metalürji, kağıt yapımı, seramik, cam, tren, gemi, kapılar, camlar, perde filmi, antistatik ve elektromanyetik film, dekoratif film, paket filmi, seralar, elektrikli ısıtıcı film, donmaz ve sis yapmaz transparan film, LCD ekran, transparan elektrot filmli electroluminescent ekran.


Avantajları


Yıllar içinde Amerika, Hong Kong, Tayland, Endonezya, Malezya, Hindistan, Sri Lanka, Vietnam, Filipinler gibi gelişmiş ülke ve bölgelerin teknolojisini, ürünlerini ve ekipmanlarını ithal ettik. Diğer özelliklerimiz aşağıdaki gibidir:

1. Ekibimiz işine bağlı ve motivasyonu yüksek 300 kişiden oluşur. Çalışanların %20’si deneyimli ve üniversite mezunu mühendisler ve teknisyenlerdir. Takımımızın tamamı üretimde ve yönetimde deneyimli çalışanlardan oluşur.
2. Şirketimiz araştırma, tedarik, üretim, lojistik, satış ve satış sonrası hizmetleri için gelişmiş bir bilgisayar yazılımı olan ERP yönetim sistemini kullanır.
3. Ürünlerimizin parçaları ünlü uluslararası firmalara aittir. LEYBOLD mekanik pompası (Almanya), Siemens motor, Siemens dokunmatik ekran ve CPU, Japon Yaskawa Frekans çevirici, Amerikan INFICON vakum silikon tüpü, SKF taşıyıcı…
4. Teslimattan önce, üstün kalite garantisi sağlamak için tüm ekipmanlar test edilir.
5. Finans ve kiralama servisi sunuyoruz. Ayrıca ürünü kullanıma hazır teslim ediyoruz.


Bağlılık


Kuruluşumuzdan beri müşterimizin ihtiyaçları her zaman önceliğimiz olmuştur. Sağladığımız kaliteli ürünler ve üstün hizmetler ile sözümüze her zaman sadık kaldık.
OEM üyesiyiz.